top of page

Aleksandra Zawadzka

psycholożka dziecięca, Certyfikowany Praktyk metody Kids’ Skills

O mnie

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii ze specjalnością kliniczną na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu oraz studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego. Jestem także certyfikowanym praktykiem metody KIDS’ SKILLS – program „DAM RADĘ!” i „JESTEM Z CIEBIE DUMNY!”. Obecnie szkolę się w zakresie psychoterapii systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu, gdzie jestem członkiem nadzwyczajnym.

 

Obszar mojej pracy z dziećmi i młodzieżą obejmuje wsparcie, konsultację oraz poradnictwo psychologiczne związane z zaburzeniami lękowymi, adaptacyjnymi, trudnościami w nawiązywaniu relacji z rówieśnikami, niskim poczuciem własnej wartości, nieśmiałością oraz trudnościami emocjonalnymi. Prowadzę także psychoedukację z zakresu regulacji, nazywania oraz wyrażania emocji. 

 

W swojej praktyce łączę metody terapii poznawczo- behawioralnej, systemowej oraz terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. W pracy kieruję się empatią, akceptacją i zrozumieniem. Pracuje zgodnie z Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa. 

 

W przypadku dzieci do lat 9 zapraszam na pierwszą wizytę samego rodzica, abyśmy mogli wspólnie wybrać drogę, w której będę współtowarzyszyć. Wychodzę z założenia, że każdy rodzic jest ekspertem od własnego dziecka.

bottom of page