top of page
zdjecie3.jpg

Klaudia Woźniak

pedagożka, terapeutka behawioralna w trakcie certyfikacji

O mnie

Oferuję indywidualne konsultacje oraz terapię (również online) wykorzystując procedury terapii poznawczo-behawioralnej (CBT) dla młodzieży oraz osób dorosłych.

 

Jestem pedagogiem, terapeutą behawioralnym rozpoczynającym 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie poznawczo-behawioralnym w placówce akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Pracę terapeutyczną opieram na Stosowanej Analizie Zachowania oraz technikach i metodach pochodzących z terapii poznawczo-behawioralnej (CBT). W swojej pracy zajmuję się jakościową poprawą zdrowia psychicznego (w tym zachowania), profilaktyką, psychoedukacją mającą wpływ na rozwój osobisty przy użyciu technik potwierdzonych naukowo.

 

Wiedzę i doświadczenie stale rozwijam poprzez uczestnictwo w szkoleniach, kursach, ale również pracując jako nauczyciel współorganizujący proces kształcenia (nauczyciel wspierający) w szkołach oraz jako terapeuta w poradni prowadząc indywidualne spotkania. 

Ukończyłam 5-letnie studia na Uniwersytecie Łódzkim. Dodatkowo kształciłam się na uczelni SWPS w Warszawie poszerzając swoją wiedzę na kierunku Stosowana Analiza Zachowania w pracy z osobami z autyzmem i innymi zaburzeniami rozwoju i zachowania czy metodyce wspomagania komunikacji językowej na Uniwersytecie Łódzkim. Uczestniczyłam także w stażach zawodowych w Niepublicznej Szkole Zawodowej prowadzonej przez Polskie Stowarzyszenie Terapii Behawioralnej w Krakowie, w Ambulatorium Polskiego Stowarzyszenia Terapii Behawioralnej, w Krok Po Kroku Fundacji na Rzecz Dzieci z Zaburzeniami Rozwoju i Ich Rodzin w Warszawie. Uczestniczyłam w licznych szkoleniach i kursach m.in.

 

Interwencje poznawczo-behawioralne w pracy z dzieckiem/nastolatkiem z ADHD (TherapyTools),

Psychoterapia uzależnień młodzieży (diagnoza, motywacja, terapia) (Poza Schematami).

Kreatywne interwencje poznawczo-behawioralne w terapii zaburzeń lękowych u dzieci i młodzieży (TherapyTools),

Rozwijanie Kluczowych Umiejętności Komunikacyjnych (Pyramid Educational Consultants),

Efektywna praca z  grupą: Trening Umiejętności Społecznych,

Praca z grupą oraz Zabawa najlepszym sposobem na naukę umiejętności społecznych (Fundacja SCOLAR),

Skuteczne metody wsparcia osób ze spektrum autyzmu na różnych etapach życia (Mary i Max),

Precyzyjne nauczanie (Fundacja SCOLAR),

Echolalia – przegląd badań

 

Ponadto posiadam umiejętności wprowadzania komunikacji alternatywnej/wspomagającej PECS poziom 1 (Pyramid Educational Consultants). 

 

Spotkania odbywają się w przytulnym gabinecie w Łodzi, zlokalizowanym w przepięknej kamienicy przy ul. Narutowicza 57, lokal 6, piętro 1. Urokliwe podwórko przed budynkiem stwarza atmosferę intymności w samym centrum miasta Łodzi.

bottom of page