top of page
20230130_215123.jpg

Emilia Wilk

psycholożka, konsultantka kryzysowa, trenerka pracy, doradczyni życia rodzinnego

O mnie

Jestem magistrem psychologii, specjalność zdrowia i kliniczna, konsultantem kryzysowym, trenerem pracy, doradcą życia rodzinnego, terapeutą zajęciowym. Obecnie odbywam szkolenie z Psychoterapii w nurcie Integracyjnym. Pracuje indywidualnie z osobami dorosłymi i parami. Ukończyłam m.in. szkolenie z podstaw Psychoterapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy psychologicznej.

Podstawę mojej pracy stanowi nawiązanie relacji terapeutycznej z klientem, w poszanowaniu jego godności i praw. Indywidualne potrzeby, emocje, trudności, stan psychofizyczny, historia życia klienta, są tym co wyznacza kierunek podejmowanych przeze mnie działań. W swojej pracy jestem elastyczna, otwarta, empatyczna, zaangażowana. Pracuję w atmosferze akceptacji, bezpieczeństwa, zrozumienia, ale też terapeutycznego zaciekawienia światem drugiego człowieka. Stosuję metody pracy charakterystyczne dla różnych szkół Terapeutycznych integrując je, tak, aby jak najlepiej pomóc klientowi w poradzeniu sobie z trudnościami.

Pomagam osobom w kryzysach życiowych, emocjonalnych, zawodowych (np. syndrom wypalenia zawodowego), relacyjnych (np. problemy w komunikacji), w tym po przeżytych traumach; nieradzących sobie ze stresem, z problemami adaptacyjnymi , zaburzeniami nastroju np.: depresji, nerwicy, uogólnionych zaburzeń lękowych; z niską samooceną, niskim poczuciem własnej wartości; zaburzeniami funkcji poznawczych (diagnoza, terapia i treningi).

Nieustannie się rozwijam, podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, poszerzam swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach, kursach i warsztatach.

Pracuję stacjonarnie i online.

bottom of page