top of page
Zrzut ekranu 2023-10-26 o 23.29.01.png

dr Klaudia Tabała

psycholożka, psychoterapeutka, trener umiejętności miękkich, nauczyciel akademicki

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutką, trenerką umiejętności miękkich, nauczycielem akademickim z wieloletnim stażem.

 

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Łódzkim, specjalność zdrowia i kliniczna. Psychoterapii uczyłam się w Instytucie Psychoanalizy i Psychoterapii. W pracy łączę psychodynamiczne rozumienie klienta wraz z technikami stosowanymi w innych nurtach. Bliskie jest mi podejście poznawczo-behawioralne (jest ono zalecanym przez towarzystwa zajmujące się snem sposobem pracy z bezsennością). Stosuję racjonalną terapię zachowania.

Doktorat broniłam na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Prowadziłam również zajęcia w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, a z zakresu wiedzy o śnie dla studentów psychologii Uniwersytetu Łódzkiego oraz Uniwersytetu SWPS.

 

Moją pasją zawodową jest sen. Czytam na ten temat, moja praca magisterska dotyczyła narkolepsji, jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Badań nad Snem. Ukończyłam szkolenie z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej bezsenności. Zatem pomogę z bezsennością, koszmarami sennymi, udzielę wsparcia dla osób cierpiących z powodu narkolepsji i bezdechu sennego. 

Równocześnie szkolenie z zakresu psychoterapii wyposażyło mnie w umiejętność pracy z zaburzeniami adaptacyjnymi, nastroju i lękiem, przeciążeniu stresem.

bottom of page