top of page

Praktyki studenckie

Dołącz do nas i rozpocznij prawdziwe praktyki psychologiczne, które pokażą Ci pracę diagnostyczną i terapeutyczną naszej Pracowni od podszewki. Podczas praktyk skupimy się na praktycznym przygotowaniu do pracy z pacjentem z problemami natury psychologicznej i seksuologicznej.

 

Opiekunką praktyk jest mgr Anna Jurek - psycholożka, seksuolożka i psychoterapeutka. Jednak w ich trakcie studenci będą mieli okazje pracować pod okiem różnych specjalistów z naszego zespołu poznając różnorodne paradygmaty terapeutyczne oraz warsztaty pracy.
 

Nasze praktyki psychologiczne obejmują pracę na studiach przypadku oraz przy narzędziach diagnostycznych.

 

Praktyki można odbyć online. Istnieje także możliwość zmiany ilości godzin, elastycznie podchodzimy do potrzeb studenta. Podpisujemy także umowy z uczelnią oraz wystawiamy zaświadczenie o odbyciu praktyk. 

Certyfikat odbycia praktyk może zawrzeć szczegółowe informacje na temat pokrytego materiału, technik i omówionych narzędzi, aby zaprezentować twarde dane nt. Twoich kompetencji po pratykach.

Całkowity wymiar to 165+15 godzin, jednak zależy on od roku i zaawansowania studenta. Istnieje także możliwość modyfikacji długości trwania programu według indywidualnych potrzeb studenta. Koszt praktyk to 9zł/h. Sprawdź szczegóły poniżej!

Dlaczego warto?

  • Ucz się na bazie prawdziwych studiów przypadków
     

Niemal 75% programu praktyk stanowi analiza i praca własna nad prawdziwymi studiami przypadków pacjentów Pracowni (po ukryciu danych osobowych oraz mogących ich identyfikować szczegółów). Studenci pod okiem specjalistów m. in. dobierają narzędzia diagnostyczne, uczą się interpretować jej wyniki, konstruują plan terapii oraz wybierają techniki psychoterapeutyczne korzystając z dorobku różnych szkół psychoterapeutycznych.

  • Zdobądź solidne przygotowanie teoretyczne do pracy
     

W celu dobrego przygotowywania studentów do pracy własnej oraz wdrożyć ich w rytm pracy w Pracowni, przygotowaliśmy serię krótkich konwersatoriów, w takcie których praktykanci zdobędą niezbędne im później podstawy teoretyczne. Ta część praktyk jest obowiązkowa tylko dla studentów pierwszych trzech lat psychologii.

  • Sporządzaj diagnozy i opinie
     

Praca psychologa w dużej mierze polega na sporządzaniu opinii psychologicznych, ale również treści psychoedukacyjnych. Dlatego każdy ze studentów będzie miał okazję samodzielnie spróbować swoich sił też w tych zakresach.

Brzmi ciekawie? 

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

bottom of page